ساخت وبلاگ قطره محرک بانوان موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
اعلام آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای تجدید بنا , بازسازی و زیباسازی استان یزد

on5blog

اعلام آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای تجدید بنا , بازسازی و زیباسازی استان یزد

اعلام آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای تجدید بنا , بازسازی و زیباسازی استان یزد
آزمون نظام مهندسی
ررییس هیئت ‌مدیره اداره نظام اداره نظام مهندسی ساختمان استان یزد از آمادگی نیز کاری گسترده این ارگان با شورای اسلامی شهر جهت مرمت , مرمت و زیباسازی یزد خبر بخشید . آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای نوسازی بازسازی و زیباسازی


آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای نوسازی مرمت و زیباسازی
اداره نظام مهندسی ساختمان یزد

آمادگی نظام مهندسی ساختمان برای تجدید بنا بازسازی و زیباسازی
«علیرضا فرشید» در اول گرد‌همایی مشترک هیئت ‌مدیره اداره نظام اداره نظام مهندسی ساختمان استان با عضوهای قسمتی دوره‌ی پنجم شورای اسلامی شهر یزد که بمنظور بررسی پروسه ساخت و ساز در استان و طرز نیز کاری طرفین برای ضابطه مندتر شدن این مراحل برگزار شوید , به ابلاغ گزارشی از فعالیتها و برنامه‌های در دست انجام هئیت‌مدیره زمان هفتم این اداره پرداخت .
فرشید گفت : این ارگان مردمی و فنی‌تخصصی با بهره‌گیری از توان مندی افزون بر ۶ هزار مهندس فراهم است که نیز کاری گسترده‌ای با شورای اسلامی شهر برای تجدید بنا , مرمت و زیباسازی یزد داشته باشد و بموازات آن عملکرد مشترکی در جهت تصحیح پروسه فعلی ساخت و ساز صورت گیرد .
پیرو اعضای هئیت‌مدیره اداره نظام مهندسی ساختمان استان به ابلاغ دیدگاههای خویش در زمینه‌ های مربوط به کارها ساخت‌وساز و تشریح زمینه‌ های نیز کاری طرفین برای تسهیل فرآیند صادر شدن پروانه ساختمان و مکانیزه کردن آن , دقت طولانی تر به شناسنامه فنی و ملکی , تقویت بعداز تحلیل بر ساخت‌وسازها و برخورد اصولی با تخلفات برای کاهش پرونده‌های ارجاعی به کمیسیون ماده ۱۰۰ و ضرورت اعتمادسازی در جامعه برای رعایت ضوابط ملی ساختمان پرداختند .
اعضای گزیده شورای اسلامی شهر یزد نیز مواقعی نظیر اهمیت فهم و شعور متقابل و تعامل طرفین برای کاهش بوروکراسی در صادر شدن پروانه ساختمان , لزوم اعتنا ویژه شهرداری به گزارشهای مهندسان ناظر و تعطیلی کارگاههای ساختمانی خلاف کار و ضرورت گرداوری ضابطه جامع مدیر شهری را خواهان شدند .
به گفته‌ی آن‌ها , تا به امروز در حدود هجده برنامه معلوم را برای گسترش کارها شهری گرداوری شده و روح حاکم بر تمام این برنامه‌ها مشورت‌ پذیری , مشارکت‌جویی و چابک ‌سازی فرایند اجرای کارها بویژه در شهرداری است .
اعضای بخشی دوره‌ی پنجم شورای اسلامی شهر یزد تصریح نمودند : اداره نظام مهندسی ساختمان استان با عضوهای کارشناس خویش می‌تواند نقشی حیاتی برای ارائه مشاوره‌های فنی , تخصصی در کارها زیربنایی شهر بعهده گیرد .
چگونگی دست یابی به الگوهای درست ساخت‌وساز , اعتنا بموضوع در اکنون بسط حاشیه‌نشینی و هم مطلوب ‌سازی اماکن همگانی و معابر شهری برای معلولین و سالمندان , از سایر موضوعات مورد بررسی در‌این گرد هم آیی بود .

+ نوشته شده در پنجشنبه 13 مهر 1396ساعت 15:46 توسط on5blog | | تعداد بازدید : 9