ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
راه و روش های رفع سیاهی آرنج و زانو

on5blog

راه و روش های رفع سیاهی آرنج و زانو

راه و روش های رفع سیاهی آرنج و زانو
تجميل الانف
بسیاری از اشخاص از زیبایی این دو نصیب محروم میباشند با روش هایی Ú©Ù‡ درین بخش آمده Ù…ÛŒ‌توانید تا حد متعددی از سیاه بودن این دو عضو رها گردید .


سياهي زانو Ùˆ آرنج ÙŠÚ© نقص‌ رايج در بين بسياري از خانم ها مي باشد Ùˆ حتي برخي از خانم ها به دليل سياه بودن زانو يا آرنج هايشان قوی به پوشيدن دامن کوتاه يا پيراهن آستين کوتاه نيستند


اولين رویه عمل بسيار معمولی براي سفيد کردن زانو و آرنج هايتان ترکیب کردن 1 قاشق چاي خوري جوش شيرين با مقداري شير مي باشد . اين ترکیب را طوري تهيه کنيد که وضعیت خميري داشته باشد و آنگاه به روي نصیب هاي سياه زانو و آرنج هايتان بماليد و به آرامي ماساژ دهيد و سعي کنيد اين فعالیت را هر روز تکرار کنيد .


دومين رویه عمل مخلوطي از زردچوبه و شير و عسل مي باشد که اين مواد نيز بايد به طور خمير در بيايد و روي بخش ها تيره ماليده شود و بعداز 20 دقيقه شسته شود .


خط مش عمل سوم مخلوطي از شکر و روغن زيتون يا مخلوطي از آبليمو و عسل يا مخلوطي از آرد نخودچي و آب آهک هر سه مورد از اين مواد هرکدام که در خانه داريد يا بيشتر دردسترس شما مي باشد با نیز ادغام کنيد و روي نصیب هاي سياه زانو يا آرنج خویش بگذاريد و کمي ماساژ دهيد به شرایط دوراني و پس از ? ? دقيقه بشوييد ولی در حالتی که بيشتر از20 دقيقه بماند مشکلي ندارد و اضطراری بذکر مي باشد که سعي کنيد اين فعالیت را هر روز انجام دهيد تا نتيجه ي بهتري را مشاهده نماييد .


نکته : سعي کنيد هميشه گذشته از استفاده ي اين مواد پوست خویش را تميز بشوييد يا به صورت روزمره دوش بگيريد و در حين دوش تصاحب کردن زير آب نيز آرنج و زانوي خویش را ماساژ دهيد .

+ نوشته شده در چهارشنبه 5 مهر 1396ساعت 11:43 توسط on5blog | | تعداد بازدید : 9